To jest możliwe.

Dodane: 08-06-2014 09:09
To jest możliwe. Miło jest czasem napisać o czymś rozrywkowym ale tym razem znów chcę skupić się na innym temacie. Obsługa firmy bhp może się bardzo opłacać. To nie tylko delegowanie wszystkich zadań bezpieczeństwa i higieny pracy ale także szkolenia wstępne...Miło jest czasem napisać o czymś rozrywkowym ale tym razem znów chcę skupić się na innym temacie.

Obsługa firmy bhp może się bardzo opłacać. To nie tylko delegowanie wszystkich zadań bezpieczeństwa i higieny pracy ale także szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników. Oczywiście ważną kwestią jest to, że zyskuje się święty spokój w tym aspekcie. To tyle. Spójrzmy jednak na inną rzecz.

Warto wspomnieć o tym, że okresowe szkolenie bhp kończy się dla pracownika egzaminem z zakresu informacji objętej szkoleniem. Po zdaniu takiego egzaminu nasz pracownik otrzymuje stosowne zaświadczenie, którego kopię przechowuje ośrodek BHP. Natomiast z innej strony na to patrząc.

Czy jako manager firmy opłaca się narażać się na stres i ryzyko związane z obsługą bhp w własnej firmie? Myślę, że nie warto - bo nawet jeśli nie popełnisz kosztownych błędów to zużywasz mnóstwo cennego czasu. Bardziej będzie się opłacało więcej pracować nad rozwojem firmy a bhp oraz księgowość przekazać do firmy zewnętrznej. To jest właśnie dobrodziejstwo outsourcingu. Warto zastanowić się także nad czymś innym.

Być może sprawa szkoleń w zakresie bhp kojarzy się z czymś dość kłopotliwym. W końcu trzeba wysłać pracowników do ośrodka szkoleniowego żeby odbyli to szkolenie, trzeba oczywiście zapłacić za sam fakt kursu. Dodatkowy kosztem jest dojazd i stracony czas pracowników. A co jeśli można by zrobić szkolenie w firmie? To jest możliwe. Podobnie wygląda kwestia sprawy, którą zaraz poruszę.

Na dziś koniec! Idę odpocząć. szkolenia bhp
W temacie usługi bhp warto poczytać również pozostałe informacje.
szkolenia bhp też jest ciekawie opisany temat
Na ten temat napisali także na firma bhp
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: szkolenia bhp - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.